Виробництво та якість

Для того, щоб випускати найсмачніші та якісні морепродукти, ми використовуємо сучасні технології, привезені з Японії, Франції та Німеччини – саме ці країни мають багаторічний досвід переробки морепродуктів. Наш завод оснащений найсучаснішим обладнанням і має власну лабораторію, яка дозволяє контролювати санітарні та виробничі параметри, а також проводити ретельні дослідження якості поставленої сировини і готової продукції. Окрім технічного оснащення, ми по праву пишаємося і нашим професійним ресурсом: на нашому підприємстві працює понад тисяча кваліфікованих співробітників.

Щоб гарантувати високу якість нашої продукції, ми повністю контролюємо її виробництво на всіх 7ми етапах:

01
Вибір кращих постачальників

За довгий період роботи ми змогли заручитися підтримкою кращих постачальників морепродуктів та риби з усього світу. Ми відповідаємо за нашу якість і обираємо постачальників сировини дуже ретельно: ними можуть стати тільки компанії з сертифікатами на поставку в країни Євросоюзу. Тому наші делікатеси складаються з самих натуральних і свіжих інгредієнтів. А готуються вони за нашими унікальними рецептами, які враховують смакові переваги національного споживача.

02
Контроль умов транспортування

Ретельний контроль здійснюється під час перевезення морепродуктів та риби від постачальників, незалежно від відстані, яка часто обчислюється тисячами кілометрів.

03
Лабораторний контроль

Вся закуплена сировина піддається вхідному контролю у власній атестованій лабораторії. Приймання мороженої сировини - це робота особливої відповідальності, тому дуже ретельно проводиться відбір проб і лабораторні дослідження кожної партії мороженої риби, морепродуктів та яєчного білка. Особлива увага приділяється якості сурімі - лабораторним випробуванням піддається кожен грейд і лот сурімі від кожної вхідної партії. Для отримання достовірних результатів до випробувань сурімі підключені всі відділення виробничої лабораторії та технологічної служби заводу.

04
Виробничий контроль

Наше виробництво також знаходиться під суворим наглядом служби контролю якості. У кожній робочій зміні працюють інженери з якості, які виконують практично всі функції лабораторії протягом робочої зміни у виробничих цехах. На кожному етапі, починаючи з розбирання риби і закінчуючи пакуванням готової продукції, проводиться ретельний контроль на найсучаснішому обладнанні.

05
Дегустаційний контроль

Фахівцями служби контролю якості розроблені еталони усіх видів сировини, харчових добавок та готової продукції. Наші експерти на постійній основі дегустують існуючі продукти на відповідність до ухвалених еталонів. Це допомагає нам підтримувати високу якість сировини та смаку готової продукції.

06
Зберігання на складі

Суворий контроль необхідної температури і рівня вологості на складі - обов'язкова умова, завдяки якій ми можемо гарантувати якість продуктів у кожній упаковці. За це відповідають спеціалісти служби контролю якості та технологічна служба заводу.

07
Контроль доставки в торгові точки

Готова продукція «Водний мир» дуже дбайливо транспортується в торгові мережі та магазини країни, з дотриманням всіх режимів зберігання. 
Для цього у нас є спеціально обладнаний транспорт, на якому суворо контролюється температура та рівень вологості.

Крім турботи про якість наших морепродуктів, ми піклуємося і про навколишнє середовище. У зв’язку з цим наше підприємство активно застосовує сучасні енергозберігаючі технології, що дозволяє нам більш раціонально використовувати ресурси самого підприємства і значно скорочувати вплив виробництва на екологію.

Усі перераховані вище зусилля призводять до того, що вся продукція «Водний мир» незмінно смачна, апетитна, якісна, та ще й надійно упакована.

Сертифікати якості продукції
Сертифікат ISO 9001-2008 (2014 по 2017 рр.)
Сертифікат ISO 22000-2005 (2014 по 2017 рр.)
Сертифікат ISO 22000-2005 (2017 по 2020 рр.)