Місія та цінності

Наша головна мета – якісно змінити структуру споживання морепродуктів, доводячи нашим споживачам, що корисне може бути смачним.

Наша місія – зробити так, щоб на кожному столі в Україні з’явилися високоякісні морепродукти і риба, які так необхідні для підтримки здорового раціону харчування. Нам дуже важливо, щоб кожна господиня могла без додаткових клопотів з гордістю подати до столу смачні страви з морепродуктів та риби. Ми хочемо, щоб наші споживачі могли частіше їсти морепродукти, правильно харчуватися і бути впевненими в якості обраних продуктів.

Наша компанія постійно проводить політику підвищення якості продукції, вдосконалення технологій і розширення ринків збуту, спираючись на наступні принципи:

1. Виробництво якісної продукції з урахуванням специфіки вітчизняного споживача.
Створюючи продукти, ми завжди орієнтуємося на наших споживачів. Наше прагнення полягає в тому, щоб мати внутрішні стандарти якості, які будуть на порядок вище загальноприйнятих. Усі наші продукти ми їмо самі та з задоволенням готуємо їх нашим дітям, адже ми цілком впевнені в якості та користі продуктів ТМ "Водний мир».
2. Використання у виробництві тільки якісних, натуральних та екологічно чистих продуктів.
Якість нашої продукції підтверджено не тільки українськими державними установами, а й незалежними міжнародними компаніями з контролю якості сировини та готової продукції. Ми тримаємо марку та обираємо постачальників сировини дуже ретельно: ними можуть стати тільки компанії з сертифікатами на поставку в країни Євросоюзу. Тому наші делікатеси складаються з самих натуральних і свіжих інгредієнтів.
3. Застосування в ціновій політиці принципів доступності якісного продукту для різних верств населення.
В нашому асортименті можна знайти продукцію різних цінових сегментів, адже ми хочемо, щоб кожен українець незалежно від рівня достатку, міг споживати якісні та корисні морепродукти.
4. Збільшення виробничих потужностей для максимального розширення лінійки продукції.
Ми постійно стежимо за тенденціями на ринку і випускаємо нові продукти. Наявність потужної виробничої бази та кваліфікованих кадрів дозволяє нам підтримувати оптимальне співвідношення ціни та якості продукції, що випускається. Це привертає до нас все більше покупців, що, в свою чергу, сприяє збільшенню обсягів виробництва та розширенню асортименту продукції.
5. Постійне підвищення якості продукції з урахуванням потреб споживача.
Безпека та якість продукції є головними пріоритетами в нашій компанії. Уся сировина, що входить до складу продукції, підлягає багаторазовій комплексній перевірці нашими фахівцями з відділу якості.
6. Використання новітніх технологій у всіх сферах діяльності компанії.
Сучасні технології не стоять на місці, і ми завжди знаходимося на хвилі нових розробок в сфері виробництва морепродуктів. Впровадження нових технологій дозволяє нам розширювати продуктову лінійку та обсяги виробництва без втрати якості продукції.