Мідії: 6 корисних властивостей

Серед дарів, які підносить нам море, мідії – один з найбільш доступних. Чудовий смак і відмінні поживні властивості зробили цих маленьких молюсків улюбленою стравою гурманів по всьому світу. Вживання мідій в їжу дозволяє не тільки урізноманітнити раціон, але і поповнити в організмі запаси необхідних корисних речовин. Користь мідій стає зрозумілою, якщо більш детально розглянути їх хімічний склад.

Чим же так корисні мідії?
  • М'ясо мідій насичене високоякісним білком та глікогеном. Дієтологи впевнені, що м'ясо мідії здатне подарувати нашому організму таку ж кількість високоякісного білка, що і червоне м'ясо. У порівнянні з вареною яловичиною, в цих дарах моря знаходиться значно менше насичених жирів, що негативно впливають на холестерин в крові, і в 2,5 рази більше повноцінного білка, який дуже важливий для серця та стрункої фігури.
  • У мідіях міститься багато селену, калію, кальцію, йоду, магнію, брому та кобальту. Селен допомагає нашому організму протистояти онкологічним захворюванням, а кобальт бере активну участь у синтезі вітаміну В12, білків, жирів та вуглеводів. Процентний вміст кобальту в м'ясі мідій в 10 разів більше ніж в курці.
  • У 100 г мідій міститься чверть від добової норми вітаміну Е. Цей вітамін-антиоксидант сприяє збереженню цілісності клітинних оболонок і нейтралізує дію вільних радикалів.
  • Мідії - це відмінний антиоксидант, який запобігає передчасному старінню. Тому всім, хто прагне до збереження молодості і краси протягом тривалого часу, рекомендується включати в раціон ці морепродукти. Особливо м'ясо мідій рекомендується людям, які працюють на шкідливих виробництвах або проживають в зонах з підвищеною радіацією.
  • Мідії корисні для нормалізації обміну речовин, стимуляції кровообігу, загальної тонізації організму і посилення імунітету. Регулярне вживання мідій омолоджує організм, зміцнює нервову систему та позбавляє від надмірної збудливості.
  • Вживання мідій допоможе на довгі роки зберегти ясність розуму, оскільки речовини, що містяться в них, корисні для нервової системи і головного мозку. Доведено, що люди, які регулярно вживають мідії, рідше страждають дегенеративними захворюваннями нервової системи (хвороба Альцгеймера, стареча деменція та ін.).
Цікавий факт
Японці вважають мідій символом любові: дві стулки раковин нагадують їм нерозривність стосунків. Жодне весілля в цій країні не обходиться без супу з цих молюсків, приготованого за традиційним рецептом.
Отже, м'ясо мідій вкрай корисно завдяки великому вмісту білка і багатому складу вітамінів і мінералів. У вигляді різних дієт воно допоможе скинути кілька зайвих кілограмів, а при деяких захворюваннях стане частиною корисного дієтичного харчування. Мідії - цілий джерело незамінних речовин, тому час від часу слід балувати себе цим морським делікатесом для підтримки здоров'я в порядку. Тож включайте в свій раціон якісні мідії ТМ «Водний Мир» і будьте здорові!