Користь без обмежень

У світі продовжує зростати тренд здорового харчування. Згідно з дослідженням Nielsen за підсумками 2017р., 81% людей у Східній Європі намагаються скинути вагу, змінивши свою дієту, в боротьбі за своє здоров'я. 65% споживачів в Україні заявляють, що купують продукти з низьким вмістом жиру, солі та цукру. ТМ «Водный мир» активно стежить за останніми тенденціями на ринку, і рухається в ногу з часом, тому ми вирішили порадувати наших українських споживачів корисною новинкою!

Крабові палички Fitness ТМ «Водный мир» - це унікальний інноваційний продукт, що не має аналогів  на українському ринку, розроблений спеціально для споживачів, що стежать за своєю фігурою і є прихильниками здорового харчування. Крабові палички «Fitness» - це корисний, натуральний і смачний перекус, без добавок і консервантів, набагато корисніший сухих батончиків і пластівців. Ще більше білка і омега 3, ще менше калорій!

Лінійка крабових паличок «Fitness» включає заморожені і охолоджені крабові палички у 2х обсягах упаковки – 100г и 180г, тому їх зручно взяти з собою на прогулянку або тренування, а також використовувати замість м'яса або риби в улюблених салатах.

Якщо ви ще досі вагаєтесь, наводимо основні конкурентні переваги нового продукту у цифрах. Корисні крабові палички Fitness ТМ «Водный мир» - це:

  • на 25% менше жирів, ніж в стандартних крабових паличках;
  • на 50% більше натурального рибного білку, ніж у стандартних крабових паличках;
  • на 12,5% більше сурімі - високоякісного філе білих океанічних риб - ніж у стандартних крабових паличках;
  • низькокалорійний продукт: в 100 г всього 93 ккал;
  • корисний білковий продукт для здорового способу життя і правильного харчування;
  • трендова і модна назва лінійки – Fitness
Тож сміливо включайте в свій щоденний раціон крабові палички Fitness ТМ «Водный мир» і будьте завжди у гарній формі!