Все, що ви хотіли знати про пробійну ікру, але боялися запитати

Протягом багатьох століть рибна ікра вважалася делікатесом та незамінною апетитною закускою на будь-якому святковому столі.Звичайно, найпрестижніша - це чорна та червона ікра, але вона і найдорожча, про чорну ікру можна навіть сказати "шалено дорога". Чемпіоном же за співвідношенням ціна / користь є пробійна  ікра білих риб, яка за своїми властивостями нічим не гірша за червону. Це ікра з білих видів риб - тріски, мойви, сайди, мінтаю, оселедця та сайри.

  • Пробійна ікра - це цілий вітамінно-мінеральний комплекс, де кожна ікринка немов міні-капсула з корисними мікроелементами. Продукт насичений фосфором та йодом, містить калій, кальцій, залізо, магній, цинк. Для літніх людей пробійна ікра особливо корисна, адже містить омега-кислоти, які виводять з організму «поганий холестерин» і чистять судини, що з віком стає дуже важливим. Крім того, жирні кислоти омега-3 і омега-6, покращують роботу мозку, знижують ризик розвитку тромбів, виникнення захворювань серця і судин (гіпертонія, ішемічна хвороба серця і атеросклероз), покращують кровообіг та виконують функцію антиоксидантів в організмі.
  • Унікальне поєднання біологічно активних речовин: ліпідів, вітамінів А, С, Д, фосфору, калію перетворюють пробойную ікру в один з найбільш цінних і корисних делікатесів. Не дарма її «прописують» вагітним жінкам. В кожній ікринці зберігається сила, здоров'я та довголіття, тож при регулярному вживанні в їжу пробійної ікри підвищується імунітет, поліпшується стан шкіри і зубів, покращується пам'ять та координація рухів.
  • Така ікра ідеально підходить для приготування бутербродів та закусок, особливо в поєднанні з вершковим маслом. До того ж пробійна ікра настільки ж корисна, як чорна і червона, але майже в 2 рази менш калорійна! Тож сміливо вживайте її навіть під час дієти.

Чому така назва?

  • Ікру білих риб отримують з ястика. Ікринки ніби «замуровані» в тонку прозору плівку і злегка «запаяні» сполучною тканиною. Щоб отримати якісну ікру, потрібно «відокремити зерна від плевен», тобто звільнити зерна ікринок від плівок і сполучної тканини. Роблять це за допомогою так званої пробивки - ястики протирають через спеціальне сито. В результаті ікринки проходять через осередки, а інші тканини ястика залишаються. Незважаючи на грубу термінологію, процес цей досить м'який і делікатний, бо потрібно зберегти цілісність зерен. Без розриву оболонки виходять тільки свіжі і вже зрілі ікринки. Така ікра вважається найкращою, адже її роблять з якісних і дозрілих ястиков, а називається вона пробійною - по суті, це чисте зріле зерно, звільнене від ястиков і оброблене сіллю.
Цікавий факт
Ікру вживають не тільки в якості делікатесної закуски. Північні народності вміють робити з ікри енергетичний напій. Для цього вони використовують свіжу ікру, в яку додають сіль і воду. Цю суміш ретельно перетирають товкачем. Ікра через якийсь час повністю розчиняється і виходить напій, який легко засвоюється організмом і надає прилив сил.
І пам'ятайте, ікра - найцінніша за смаковими і корисними властивостями частина риби. Тож сміливо включайте в свій щоденний раціон пробійну ікру ТМ «Водний Мир» і будьте здорові!