Чим корисні креветки?

Якщо ще 10 років тому креветки вважалися заморським делікатесом, зараз їх можна придбати майже в кожному супермаркеті. Ці апетитні молюски стали настільки популярними, що деякі вже не уявляють без них свій раціон. За своїм складом креветки нічим не поступаються своїм більш дорогим «колегам» – омарам і крабам, а в деяких випадках навіть перевершують їх. Давайте ж з’ясуємо, що такого корисного є в креветках?

  • М'ясо креветок - цінний дієтичний продукт. Воно складається з високоякісного протеїну, тому добре вгамовує апетит. Ці маленькі морські рачки багаті вітаміном В12, що бере участь у виробленні гемоглобіну в крові і підтримує здоров'я нервової системи. Крім того, креветка – рекордсмен за вмістом йоду. І на відміну від продуктів, які штучно насичують йодом (молоко, вода, сіль), йод з креветок не випаровується при першому ж контакті з сонячними променями і киснем. Тому лише 50г креветок покривають добову дозу йоду, необхідну для людини.
  • Креветки багаті мікроелементами (кальцій, цинк, калій, сірка, фосфор, натрій) та насичені жирними кислотами омега-3, а гарний колір їм додає астаксантин - потужний природний антиоксидант, що допомагає зберегти молодість та красу. Таким чином, невелика порція креветок може забезпечити добову потребу дорослої людини в компонентах, які необхідні для нормального функціонування організму. При цьому необхідно враховувати, що в 100 г креветок міститься всього 87 кілокалорій, тому вони відносяться до розряду дієтичних продуктів, що сприяють боротьбі з надлишковою вагою.
  • Унікальний баланс корисних речовин, якими насичене м'ясо цих молюсків, покращує стан волосся, шкіри та нігтів, підтримує гормональну рівновагу та забезпечує злагоджену роботу нервової системи. Регулярне вживання креветок - це міцний імунітет, профілактика онкології та здорове серце. Доведено, що люди, які полюбляють поласувати цими смачними морепродуктами, менше страждають на захворювання судин і алергію.
  • Креветки відносяться до гіпоалергенних продуктів, тому їх без побоювань можна вживати людям з підвищеною чутливістю, вагітним жінкам та маленьким дітям. Останнім навіть рекомендується вводити в раціон креветки при простуді або вірусних захворюваннях, щоб допомогти організму якомога швидше подолати недугу.

Як обрати креветки?

  • Якщо ви любите креветки, то при покупці перевагу треба віддавати атлантичнiй креветці - вона дрібніша, і саме тому зміст в ній шкідливих речовин значно менше, ніж в великих креветках, які частіше вирощують в штучних умовах. За правилами, відразу після вилову креветки повинні бути заморожені, тоді їх хвостик залишається закрученим.
  • Також користь креветок залежить від фасовки даного продукту. Краще купувати цих молюсків у пачках, оскільки тоді зникає вірогідність придбати затхлих та «випадково» підібраних в морі членистоногих. Купивши фасовані креветки у перевіреного виробника, ви забезпечите себе корисними компонентами цього продукту, істотно знизивши ризик отримати від його вживання якусь шкоду.

Для профілактики у раціоні людини хоча б 2 рази на тиждень має бути присутня риба або морепродукти. Креветки тут виграють за всіма параметрами - вони смачні, корисні і мають ціле джерело корисних речовин. Тож сміливо включайте в свій раціон креветки ТМ «Водний Мир» і будьте здорові!